23 دسامبر

درباره شرکت ماشین سازی مبتکران

شرکت ماشین سازی مبتکران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ با هدف طراحی و ساخت ماشین آلات صنعتی  آغاز نموده است. این شرکت از بدو تاسیس با بهره گیری از استانداردها و روش های نوین تولید ماشین آلات و با پشتوانه تیم فنی و جوان متشکل از متخصصین با تجربه و کارشناسان ارشد در این زمینه توانسته است پروژه های موفق متعددی را به مرحله اجرا درآورد.

این شرکت از ابتدای فعالیت خود و با اتکا به دانش، تخصص و تجربه کارشناسان خود توانسته است اجرای بیش از ۲۰ پروژه موفق را بر اساس آخرین دستاوردهای علمی و فنی روز در عرصه ماشین آلات صنعتی در کارنامه خود به ثبت برساند.

از ویژگی های بارز شرکت ماشین سازی مبتکران، داشتن پرسنلی جوان که توانسته اند علی رغم دور بوردن از مرکز استان، همچنان بر اساس دانش روز اقدام به تولید محصولات جدید نمایند. این شرکت توانسته است در سال های اخیر بیست و هفت دستگاه جدید به میهن خود تقدیم نماید.

بزرگترین هدف شرکت حفظ سرمایه نیروی انسانی خود، ایجاد اشتغال، تولید محصولات با تکنولوژی بالا و صادرات محصول خوب به کشورهای منطقه می باشد. تدوین هدف فوق در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی می باشد.


زمینه های فعالیت شرکت ماشین سازی مبتکران

 • طراحی و ساخت ماشین آلات مورد نیاز صنایع کشور از جمله صنایع نظامی کشور
 • طراحی و ساخت پارکینگ های مکانیزه
 • طراحی و ساخت جرثقیل با کاربردهای خاص
 • طراحی و ساخت ماشین آلات و ادوات کشاورزی
 • تعمیر قطعات صنایع نفت وگاز از قبیل شیرآلات و پمپ
 • تعمیر جرثقیل، بالابر و ماشین آلات صنعتی

ویژگی های شرکت ماشین سازی مبتکران

از ویژگی های شرکت اعم از پرسنل و دستاوردهای آن می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. طراحی و ساخت ۲۲ اختراع در حوزه های مختلف صنعت ایران
 2.  انتخاب جناب آقای حمیدرضا نجفی، مدیرعامل شرکت ماشین سازی مبتکران، به عنوان کار آفرین برتر سال ۹۴
 3. اولین طراح و تولید کننده محصول دانش بنیان پارکینک مکانیزه روتاری در ایران شامل ۱۲۳۶۷ قطعه که تمامی آن توسط جوانان مبتکر و تحصیل کرده شرکت طراحی و تولید شده است. از ویژگی های آن می توان به دستیابی به دانش آن، قیمت تمام شده پایین تر نسبت به نمونه های خارجی موجود، ارائه خدمات با کیفیت بهتر و بازار خوب صادرات آن اشاره نمود.
 4. اولین شرکت سرمایه گذار در شهرک صنعتی آستانه (شهری کوچک در جنوب غربی اراک که با وجود نزدیکی به صنایع بزرگی نظیر پالایشگاه ، پتروشیمی و نیروگاه از نرخ بیکاری بالای رنج می برد.)
 5. اشتغال مستقیم ۲۰ نفر تحصیلکرده همشهری در شرکت که ۵ نفر از آنها از مخترعین کشور عزیزمان ایران می باشند.
 6. سازنده چندین نمونه دستگاه و ادوات کشاورزی در کشور با دانش روز دنیا